WEBER-MLÝN.sk ESHOP WEBER-MLÝN.sk

Zastupované značky

Logo Champion Petfoods - WEBER-MLÝN.cz

CHAMPION PETFOODS
je na rozdiel od obchodných spoločností, ktoré predávajú - ale v skutočnosti nevyrábajú - mnoho súčasných komerčných krmív, rodinná firma s tradíciou od roku 1985 vyrábajúcou krmivá. Máme jediné poslanie: VYRÁBAŤ KRMIVÁ SVETOVEJ KVALITY Z ČERSVÝCH MIESTNYCH SUROVÍN.

Krmivá ACANA sa vyrábajú výhradne v ocenených podnikoch v slnečnej Alberte, predávajú sa vo viac než 50 krajinách sveta a sú certifikované kanadskou vládou. Spĺňajú teda všetky známe medzinárodné nariadenia a normy pre výrobu krmív. Ako menší výrobca nepoužívame lacné komoditné suroviny od dodávateľov, ktorých nepoznáme a s ktorými sme sa nikdy nestretli. Naopak, zameriavame sa na špičkové suroviny chované a lovené priamo v našom regióne. Dodávatelia, ktorých osobne poznáme a ktorým dôverujeme, nám ich DENNE privážajú ČERSTVÉ. Dodržujeme vysoko kvalitné postupy. Sme hrdí na to, že podľa našich zákazníkov máme povesť najlepšieho výrobcu krmív na svete.

Od spoločností pôsobiacich na trhu a nadnárodných spoločností sa však najviac odlišujeme tým, že máme o psov a mačky naozajstný záujem. Keď sme vyvíjali krmivo určené na výživu všetkých psov a mačiek a pripravené tak, ako zamýšľala sama príroda - mysleli sme aj na našich vlastných miláčikov.


Logo ACANA - WEBER-MLÝN.cz

KRMIVÁ ACANA
- svetová trieda, čerstvé miestne suroviny

95% surovín krmiva ACANA je pestovaných, chovaných a lovených v západnej Kanade ľuďmi, ktorých poznáme a ktorým veríme. Každá granula Acana je vyrobená s najväčšou starostlivosťou v našej vlastnej továrni v Morinville v Alberte. Všetky receptúry krmiva Acana charakterizujú čerstvé a rozmanité suroviny, aby sme sa čo najviac priblížili prirodzenej strave psov a mačiek.

ACANA je perfektne prispôsobená tráveniu psov a mačiek, ale zároveň im aj veľmi chutí. Prirodzená strava psov a mačiek nie je obmedzená iba na jeden druh mäsa. To je dôvod, prečo sme vyrobili krmivo ACANA s rôznymi živočíšnymi surovinami, vrátane voľne chovaných kurčiat, divoko žijúcich rýb a celých vajec. Všetky sú k nám dovážané každý deň čerstvé, teda zásadne nie sú zmrazené a neobsahujú ani žiadne konzervačné látky.

Viac o produkte na www.acana.cz.


Logo ORIJEN - WEBER-MLÝN.cz

ORIJEN
- biologicky vhodné krmivo

Koncept biologicky vhodného krmiva je jednoduchý: zahrnutie čerstvých potravín, ktoré psy vo svojom prirodzenom prostredí jedia (vo vyváženom pomere a množstve), a vynechanie surovín – ako cereálne obilniny a rastlinné oleje, ktoré nespadajú do ich prirodzenej stravy.

ORIJEN je vyrobený použitím čerstvého masa zo západokanadského regiónu ako je mäso kurčiat, moriek, kačíc, jahniat, divých prasiat a bizónov z voľných výbehov miestnych prériových fariem a pstruhov, sihov, zubáčov, lososov, sleďov a plates z krištáľovo čistých vôd západokanadských jazier a pobrežných vôd Severného Tichého oceánu. Všetky suroviny sú používané tak, aby obsiahly celú rozmanitosť zdrojov živočíšnych proteínov, presne podľa stravy, ktorú by psy konzumovali v divočine.

Namiesto obilnín sú v ORIJENU použité zelenina a ovocie, ktoré predstavujú dôležitý zdroj vitamínov a minerálov doplnené veľkým množstvom bylinných zložiek na celkové posilnenie organizmu. BIOLOGICKY VHODNÝ ORIJEN predstavuje vrchol vo výžive vášho psieho spoločníka, presne tak, ako to zamýšľala sama Matka Príroda.

Viac o produktoch na www.orijen.cz.


Logo CALIOPSIS - WEBER-MLÝN.cz

CALIOPSIS
- 100% prírodné hrudkovacie stelivo pre mačky a ostatné drobné domáce zvieratá chované v domácnostiach.

Ekologické hrudkovacie stelivo CALIOPSIS je vyrobené z kvalitného 100% prírodného bentonitu. Táto hygienická podstielka je určená mačkám a ostatným drobným domácim zvieratám chovaným v domácnostiach. Výborne pohlcuje vlhkosť, neutralizuje pachy, tvorí kompaktné hrudky a vyznačuje sa minimálnou prašnosťou. Aromatizované stelivo zanecháva po použití príjemnú vôňu.

Výrobok je ekologicky a zdravotne absolútne nezávadný. Po použití sa môže kompostovať, alebo likvidovať s bežným domovým odpadom.

Výrobky CALIOPSIS CLASSIC, CALIOPSIS SOFT, CALIOPSIS VŮNĚ MOŘE, CALIOPSIS VŮNĚ LEVANDULE A CALIOPSIS VŮNĚ LESA, kúpite v špecializovaných predajniach chovateľských potrieb v atraktívnom 5 l balení.

Caliopsis sa ako jediná podstielka skladá zo štyroch ložísk - z CZ, SK, PL a Ukrajiny.

Vyrobené pre: Weber-mlýn s.r.o., Tovarníky 257, 955 01 Tovarníky, tel.: 038/538 84 58, e-mail: orijen1wm@gmail.com

Logo CALIOPSIS - WEBER-MLÝN.cz

WEBER-MLYN.sk - Výhradný dovozca krmív ACANA a ORIJEN. | Code and design by BlackWEB